Бонус 100 гривень при покупці від 1000 гривень!


При покупці будь-якої продукції в інтернет-магазині 4NAILS.UA на суму від 1000 гривень ми гарантовано надамо Вам сертифікат, еквівалентний 100 гривням! Даним бонусами Ви зможете скористатися вже при наступній покупці в нашому магазині, заощадивши таким чином кошти на придбання бажаної манікюрною продукції.


Використовувати бонуси Ви зможете на придбання гель-лаків і гелів всіх виробників, ультрафіолетових ламп, допоміжних засобів, фрезеров та іншої манікюрною продукції. Сертифікат дійсний 30 днів з моменту вручення.

Зверніть увагу, що бонусами Ви можете сплатити до 25% Вашої наступної покупки (тобто мінімальна сума наступного замовлення повинна становити 400 гривень). Бонуси не нараховуються при покупці старт-наборів, тижневих акцій та інших товарів за акційною ціною. Крім того, бонуси не можуть бути використані при придбанні старт-наборів, тижневих акцій та інших товарів за акційною ціною.

Інтернет-магазин 4NAILS.UA може змінити терміни і умови дії даного сертифікату повідомивши про це в електронному листі власнику або опублікувавши на сайті нові умови акції.

97% наших клієнтів залишилися задоволені!