Угода користувача

Ця угода визначає деякі умови і правила здійснення покупки в інтернет-магазині 4NAILS.UA.

1. Здійснюючи замовлення в інтернет-магазині   4NAILS.UA покупець вибирає номер гель-лаку, а не його відтінок. Адміністрація магазину не несе відповідальність за правильність відображення того чи іншого відтінку на екрані користувача.

2. Відповідно до чинного законодавства України парфюмерно-косметична продукція належної якості не підлягає поверненню та обміну. Згідно ДСТУ 2472: 2006 та Постановами КМУ №172 від 19.03.1994 та №216 від 23.09.1991 (Додаток №3) до такої продукції відносяться: інструменти для манікюру і педикюру (ножиці, пилочки тощо), будь-які лаки для нігтів, основа і закріплювач для лаку, засіб для видалення кутикули, засіб для зняття лаку і т.д.

3. При виборі в якості способу доставки відправлення товару "Новою поштою", покупець зобов'язується перевірити комплектність, якість (видимі недоліки) і цілісність замовлення безпосередньо у відділенні "Нової пошти".

4. Реєструючись в інтернет-магазині 4NAILS.UA покупець дає згоду на отримання інформаційної розсилки на зазначену електронну пошту. При бажанні клієнт може відписатися в будь-який момент, натиснувши кнопку «Відмінити» в кінці листа.

97% наших клієнтів залишилися задоволені!