4Nails.ua - Все для манікюру в Україні

Технології ніколи не стоять на місці - вони дуже швидко змінюються і удосконалюються. Чи не є винятком і матеріали для манікюру: за останні роки в галузі нігтьового сервісу стався справжній переворот, пов'язаний з появою на ринку абсолютно нових матеріалів, що дозволяють створювати манікюр більш високої якості.

Гель лак

Напевно, основним відкриттям нігтьової індустрії останніх років став гель лак. Цей унікальний матеріал успішно поєднується в собі властивості звичайного лаку і гелю для нарощування. Таким чином, отримуємо стійке покриття, яке протримається на Вашій нігтьової пластини в рази довше звичайного (до 2-3 тижнів), що не буде сколюватися і відшаровуватися. Крім того, гель лак не змінить свій колір і не вигорить на протязі всієї шкарпетки. Ще одна перевага - швидкість повного висихання гель лаку. На застигання кожного шару йде до двох хвилин, але майте на увазі, що висихає гель лак під дією чи повітря, а ультрафіолетового світла. Це, як і сам гель лак, абсолютно нешкідливо для Вашого здоров'я. Більш докладно ультрафіолетові (УФ) лампи для манікюру ми розглянемо нижче.

Матеріали для нарощування

Надзвичайно широкий і вибір матеріалів для нарощування нігтів - ринок пропонує і тіпси, і гель, і акрил. При чому, якщо тіпси, з якими ми знайомі вже досить давно - це готова штучна нігтьова пластина, яку потрібно лише приклеїти на Ваш натуральний ніготь, то нарощування акрилом та гелем відбувається за допомогою кисті і спеціальних хімічних речовин, тобто майстер фактично самостійно створює штучний ніготь. Акрил застигає на повітрі, а ось гель для нарощування нігтів (як і гель лаки) вимагає ультрафіолетових променів. Гелі вважаються більш безпечними, так як пропускають повітря і не дають натуральної нігтьової пластини пересихати.

УФ лампи для манікюру

Як ви вже знаєте, ні гель, ні гель лак не тверднуть без ультрафіолетових променів, тому в нігтьовому сервісі використовуються спеціальні УФ лампи для манікюру. Вони швидко і ефективно здійснюють хімічний процес, який називається полімеризацією, тобто повне закріплення і застигання гелю. УФ лампи для манікюру відрізняються рішенням основного робочого елемента - власне лампи. У пристрій можуть бути вбудовані одна або кілька звичайних ультрафіолетових ламп; інший вигляд пристрою - LED УФ лампа, що працює на світлодіодах. Другий вид апарату дозволяє виробляти полімеризацію значно швидше, при цьому прослужить довгі роки без заміни складових частин, адже звичайні УФ лампи мають властивість втрачати потужність.

Довіртеся професіоналам з 4NAILS

Щоб отримати максимальний ефект від всіх перерахованих вище новинок нігтьового сервісу, необхідно використовувати якісний і справжній товар. В цьому Вам допоможе інтернет магазин 4NAILS - в каталогах компанії найширший вибір товарів для манікюру: гель лаки провідних світових компаній з широкою палітрою відтінків, різні матеріали і засоби для нарощування нігтів (гель, акрил, тіпси), необхідні в сучасному нігтьовому сервісі УФ лампи і багато іншого. Вся продукція перед відправкою проходить ретельний огляд і технічну перевірку.

Крім високої якості товарів, компанія 4NAILS гарантує надійну і своєчасну доставку - це може бути пересилання Новою поштою, доставка кур'єром по Києву або самостійний вивіз з офісу. Вам також не варто турбуватися про оплату покупки - вона може бути здійснена будь-яким зручним для Вас способом: за безготівковим розрахунком, післяплатою при отриманні на Новій пошті або готівкою при кур'єрській доставці. Не бійтеся пробувати новинки сучасного нігтьового сервісу, адже всі вони мають одну мету - зробити Вас ще більш чарівною і чарівною. Завдяки магазину 4NAILS, в якому є все для манікюру, доглядати за здоров'ям і красою нігтів так просто!

Продажі по крупнооптовим цінами

Звертаємо увагу, що крім роздрібного продажу інтернет-магазин 4NAILS здійснює співробітництво і з оптовими покупцями. Наші менеджери запропонують Вам максимально вигідну оптову ціну на маникюрную продукцію від провідних виробників. Детальніше про оптовий співпраці – тут.

97% наших клієнтів залишилися задоволені!