Buff Mini Enjoy Professional 100/100

  • 20.00
В наявності
  •  При замовленні від 600 гривень і 100% передоплатою - безкоштовна доставка поштою

Детальніше
  •  Забери своє замовлення безкоштовно в одному з 2 пунктів самовивозу

Детальніше
  •  Наші менеджери готові прийняти Ваше замовлення по телефону 7 днів на тиждень

Детальніше
  •  Збирай чеки на 4000 гривень - отримай дисконтну карту -15%

Детальніше

Створювати манікюр потрібно правильно. Це знає кожен нейл-майстер, який прагне виправдати очікування своїх клієнток. Для цього необхідно підходити відповідально до вибору робочого інструменту і засобів для створення манікюру.

Без пилок не обходиться жоден майстер. Якщо з їх допомогою створюється необхідна форма нігтьової пластини, то бафом проводиться остаточна обробка поверхні - полірування. Основна класифікація виробів проводиться за матеріалом виготовлення (може бути тканина, скло, пластик) і абразивності (особливості розподілу особливих «пір» на бруску).

Якісний Buff Mini Enjoy P rofessional по відмінною ціною

Виріб досить компактне, завдяки особливому вигину здатне приймати форму підстави. Даний варіант зручний і поєднує одночасно 3 різних абразиву:

  • Сторона Buff Mini в 100 грит використовуються для коригування штучних нігтів, здатна усунути будь-які типи нерівностей нігтя.
  • За допомогою поверхонь в 180, 220 грит успішно обпилюються різні типи поверхонь.

Кожен майстер підбирає найбільш підходящий інструмент, після ретельного вивчення рук і нігтів клієнта. Саме тому на столі у професіонала повинен бути цілий «арсенал» якісного інвентарю. Запасайтеся шліфування і пилками для нігтів оптом в нашому інтернет-магазині і економте свої заощадження!

Пилки та бафи для нігтів - важлива частина проведення процедури як манікюру, так і педикюру.

Пилки для нігтів, так само як і бафи, відрізняються по жорсткості. Щоб легко запам'ятати як визначити жорсткість пилки, можна привести аналогію з подушкою: чим більше подушка, тим вона м'якша. Так само і з пилками: чим більше на ній стоїть число Грітті, тим пилка м'якше.

Так, пилки 80/80 підходять для обробки штучних нігтів, пилки з абразивом від 180 Грітті і вище підходять для натуральних нігтів.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий            Хороший
97% наших клієнтів залишилися задоволені!