array(1) { ["_route_"]=> string(51) "ua/dlya-dekoru-i-dizaynu-nigtiv/gologramniy-glitter" }

голограмний глиттер  • youtube
Голограмний глиттер Adore H13, 2,5 г

Колір: зелений Голографик

20.00 грн.

  • youtube
Голограмний глиттер Adore H14, 2,5 г

Колір: салатовий Голографик

20.00 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

голограмний глиттер

Одна з наймодніших і популярних процедур, на сьогоднішній день, став гель лак. Це просте, а головне, швидке перетворення для будь-яких нігтів.

Гель- лак набрав своб популярнойсть серед прекрасної половини досить швидко, тому як, пані абсолютно забули про те, що таке манікюр на два дні і тьмяний відтінок лаку. Гель-лак ж успішно позбавив усіх дівчат і жінок від таких проблем, до того ж, корекція гель лаку требутся раз в дві - три тижні.

Існує безліч різних видом гель -лак, одним з таких є - голограмний глиттер.

Голограмні гліттери є одними з найпопулярніших дизайнів для гель-лаку.

Що таке голограмний глиттер?

Голограмний глитер для нігтів - практичне і трендові в 21 столітті покриття для нігтів будь-якого типу. Голограмний глиттер по-іншому називають «втірка», тому як, наноситься він спеціальної пензлем і повільно, акуратно втирається по пластині нігтя.

За допомогою голограмного Гліттера кожна дівчина зможе створити незвичайний декор на своїх нігтики, підібравши потрібні відтінки.

Як же наносити голограмний глиттер на нігті?

Відповідь на питання, яке турбує багатьох дам, насправді дуже простий. Створити креативний манікюр за допомогою голограмного Гліттера досить просто!

Для того, щоб створити гарний декор, вам ПОНАБ для початку спеціальний пісочок або гліттер, далі, вам потрібно вибрати колір, який найбільше нраівтся і нанесні його, як основний колір манікюру в один шар, після чого, обов'язково покрити липким топом і просушити в лампі.

Візьміть м'яку кисть і акуратними рухами втирайте блискітки в різні боки, обов'язково не забуваючи перекривати їх топом.

Якщо виникла необхідність, то можна повторити процедуру зі вторимслоем топа, а всі нерівності акуратно прибрати, наприклад за допомогою подушечки пальця. У последне етапі нанесіть 1 або 2 шари топа, і, Вуаля! Ваш блискучий манікюр готовий!

Де де придбати голограмний глиттер?

Купити голограмний глиттер зовсім не важко. Наприклад, ви можете ввести в пошуку «голограмний глиттер купити» і вибрати той, який подобається. Але ми пропонуємо вам перевірений і надійний спосіб, який дозволить придбати якісний голограмний глиттер - інтернет-магазин «4NAILS»!

«4NAILS» - це інтернет-магазин, де ви зможете придбати якісний голограмний глиттер за доступними цінами! Колірна гамма Гліттера найрізноманітніша, тому, ви маєте можливість вибрати той колір, який більше припаде до душі.

97% наших клієнтів залишилися задоволені!