array(1) { ["_route_"]=> string(50) "ua/dlya-dekoru-i-dizaynu-nigtiv/kol-orovi-pigmenti" }

кольорові пігменти

Кольорові пігменти для гель-лаку

Для багатьох сучасних дівчат манікюр, виконаний за допомогою гель-лаку, є абсолютним must-have в їх повсякденному житті. По-перше, це дуже зручно, так як лак в цьому випадку може протриматися на нігтях до трьох тижнів. Ну, а по-друге, це неймовірно красиво, так як за допомогою поєднання різних відтінків можливо досягти ідеального результату змішування.

Купити кольоровий пігмент для нігтів сьогодні зовсім не складно. Це можна зробити за вигідною вартості в багатьох спеціалізованих інтернет-магазинах. Для тих же, хто вимагає від манікюру більшого є спеціальні пігменти для гель-лаку. У чому перевага даного компонента?

Пігмент для дизайну нігтів дозволяє створити новий колір, при цьому, не порушуючи якість самого гель-лаку. Всі пігменти для нігтів додають в гелеву систему для освіти ідеальної консистенції. При розведенні лаку майстру манікюру варто пам'ятати, що пігменти не повинні перевищувати в загальній консистенції 5% від загального складу.

Якими бувають пігменти для гелю?

Вибрати оптимально відповідний для вашого випадку пігмент для гель-лаку сосем не складно. Спочатку варто виходити із загальної картинки майбутнього манікюру. На сучасному ринку присутні такі варіанти пігментів, як перламутровий, неоновий або матовий. Відтінки самого пігменти різні: від ніжного nude до насичених червоних або кислотних кольорів.

Вибираючи пігмент для нігтів обов'язково враховуйте загальну композицію і фінальне бачення кожного конкретного манікюру. Варто зазначити, що використовувати пігменти для гель-лаку зовсім не складно. Це можна робити як в манікюрному салоні, так і в домашніх умовах. Головне, що варто знати в тому процесі - це консистенція розведення пігменти. А далі в роботі варто покладатися лише на свою фантазію.

Де купити пігменти для нігтів?

Купити пігмент для нігтів за вигідною вартості можна на сайті нашого електронного ресурсу. Тут ви знайдете різні відтінки і види пігментів, які неодмінно припадуть вам до смаку. Для зручності наших користувачів в інтернет-магазині всі товари були поділені на кілька категорій. Для того щоб вибрати необхідний пігмент варто лише зайти в зручний раздел.Пріобресті пігмент можна прямо на сайті. Це займе всього кілька хвилин вашого часу. Всі додаткові питання щодо якість пігменту, доставки і т.д. ви можете дізнатися за контактними номерами лініях, які представлені на нашому торговому ресурсі. Оцініть всі переваги вигідного сервісу і зручних умов покупки товарів для нейл арту разом з нами!

Пігменти для гелю, фарб, гель-лаків. Кольорові пігменти можна використовувати для декорування нігтів, для отримання нових відтінків гелю і гель-лаку шляхом змішування. При використанні пігменту для фарбування гелю, гель-лаку або гель-фарби, пам'ятайте про те, що його частка в одержуваної масі не повинна перевищувати 5%. При додаванні пігменту в будь-яку гелеву систему слід збільшити час полімеризації.

Кольорові пігменти, які використовують для дизайну нігтів

Пігмент - це речовина, за допомогою якого можна фарбувати що-небудь. Його не використовують як самостійний продукт в нігтьової індустрії. Основна його функція це фарбувати моделює матеріал. Наприклад, пігментом фарбують акрил і гелі для створення оригінальних кольорів. Пігмент не працює як барвник - його не можна розчинити в рідині. Але при контакті з матеріалом він проявляє особливу взаємодію, за допомогою якого виходять насичені відтінки. Надалі їх будуть застосовувати для створення незвичайних дизайнерських елементів на поверхні нігтьової пластини.

За текстурі пігменти є дрібні частинки (5-180 мікрон), тому відокремити одну ніяк не вийде. Зовні пігментний порошок для декору нігтів нагадує звичайний крохмаль. Існує кілька видів:

• На виробництві подрібнюють мінерали і пароди, які в подальшому будуть основною складовою природних пігментів.

• Синтетичні пігменти створюють шляхом підмішування неорганічних частинок до основної бази.

• Також при виготовленні пігментів можуть використовувати різні метали і металеві сплави.

Крім фарбування, пігменти можуть надавати блискучу текстуру матеріалами або переливатися відтінками перламутру.

Дуже важливо пам'ятати, що пігмент потрібно додавати акуратно, щоб не переборщити з пропорціями.

• Для гель-лаку. Щоб гель мав можливість нормально висихати, можна додати не більше п'яти відсотків пігменту.

• Для кольорового гелю. Так як кольоровий мета вже пофарбований, додавати необхідно не більше двох відсотків.

• Для акрилової пудри. Співвідношення можна регулювати самостійно, навіть до п'ятдесяти відсотків.

Додавати пігмент в гель можна безпосередньо під час роботи, або ж заздалегідь. Змішувати дві консистенції можна чим завгодно. Для повної зручності більшість майстрів застосовують апельсинові палички. Змішувати потрібно акуратно, інакше матеріал може почати пузиритися. Якщо це сталося, гелю потрібно дати деякий час постояти.

Кольорові пігменти для декору нігтів - досить економічний засіб, вартість набагато нижче акрилу або гелю. Наш магазин «4Nails» має великий асортимент товарів для манікюру і педикюру. Ви можете купити набір, що складається з різних відтінків і створювати свою власну палітру для декору нігтів. Змішуючи кольорові пігменти для дизайну нігтів з іншими матеріалами, ви зможете отримати, цілу серію унікальних дизайнів.

В цій категорії немає товарів.

97% наших клієнтів залишилися задоволені!