array(1) { ["_route_"]=> string(66) "ua/doglyad-za-tilom/parafinoterapiya/parafin-dlya-parafinoterapiyi" }

Парафін для парафінотерапіїПарафін Enjoy Professional 500 мл Алое

косметичний парафін

100.00 грн.

Парафін Enjoy Professional 1000 мл Алое

Косметичний парафін

170.00 грн.

Парафін Enjoy Professional 500 мл Жасмин

косметичний парафін

100.00 грн.

Парафін Enjoy Professional 1000 мол Жасмин

косметичний парафін

170.00 грн.

Парафін Enjoy Professional 500 мл Диня

косметичний парафін

100.00 грн.

Парафін Enjoy Professional 500 мл Ягоди

косметичний парафін

100.00 грн.

Парафін Enjoy Professional 500 мл Персик

косметичний парафін

100.00 грн.

Парафін Enjoy Professional 500 мл Роза

косметичний парафін

100.00 грн.

Парафін Enjoy Professional 1000 мол Роза

косметичний парафін

170.00 грн.

Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

Косметичний парафін - корисний і поживний матеріал для краси нігтів

Саме парафін косметичний є не тільки важливою складовою, але запорукою правильного і корисного проведення парафінотерапії для шкіри рук і ніг. Даний парафін - це не матеріал, який виходить в результаті плавлення звичайної свічки, мова йде про особливе засобі, що використовується в косметичних цілях.

Парафін для парафінотерапії є чарівний продукт, що володіє неймовірними якостями, що отримується шляхом багаторазового очищення і позбавлення від різноманітних хімічних речовин, барвників та інших добавок. Щоб надати воску вітамінно-лікувальних властивостей, виробники насичують його різними маслами, медовими або фруктовими витяжками і іншими активними елементами. В результаті виконання процедур з таким парафіном шкіра стає неймовірно м'якою, підтягнутою і зволоженою.

Для того, щоб доповнити і посилити ефект парафінотерапії, необхідно використовувати спеціальні креми і живильні засоби. Вони допоможуть очистити шкіру, стимулювати процес обміну і регенерацію клітин, виконають зволожуючу і відновлює функцію, додадуть пружності шкірного покриву і захистять від негативного впливу оточуючих факторів.

Парафін для рук і його різновиди

Купити парафін може кожен, і використовувати його як в професійних цілях, так і в домашніх умовах. Найчастіше, його можна зустріти в аптеці або магазині, який спеціалізується на продажу косметичної продукції.

Крім косметичного воску, минулого безліч етапів очищення, для парафінотерапії використовується також рідкий парафін. Багато умільці використовують його в процесі створення домашніх кремів. Особливість рідкого парафіну полягає у володінні чудовими захисними властивостями.

При проведенні процедури, парафін обволікає шкіру рук і створює тепловий вплив, тим самим викликаючи інтенсивне кровообіг до всіх клітин.

Якщо хочете, щоб ваші руки завжди виглядали молодо і підтягнуто, ви можете купити парафін в Україні на онлайн-ресурсі «4Nails». Продукція, представлена в каталозі магазина, визнана у всьому світі, адже проведена найвідомішими торговими марками в сфері косметології. Професійні салони краси можуть вибрати з великого асортименту і купити парафін оптом за гідними цінами.

97% наших клієнтів залишилися задоволені!