Доставка товарів для манікюру з України


Шукаєте якісні товари для манікюру не за всі гроші світу? Це до нас! З 2012 року нашими клієнтами стали тисячі майстрів манікюру з України, Польщі, Ізраїлю, Італії та інших країн.


Чому варто замовляти товари для манікюру в Україні?

Це вигідно! У нашому асортименті більше 7000 позицій - усе це продукція іменитих брендів, якісна, сертифікована, а головне - за доступною українською ціною. Наприклад, гель-лаки від 2 $ , ножиці для манікюру від 6 $ , потужні лампи для манікюру від 10 $ .

Як здійснюється доставка?

Ваше замовлення буде відправлений поштовим оператором "Укрпошта". Термін доставки замовлення зазвичай становить півтори-два тижні. Весь шлях посилки відстежується по трекингової номеру.

Вартість посилки визначається оператором в залежності від ваги, обсягу і країни одержувача. Після того, як Ви оформите замовлення, ми прорахуємо точну вартість його відправки. Орієнтовні ціни в 2020 році такі:


Вага посилки Орієнтовна вартість відправки
100 ... 250 грамів
5 $
250 ... 500 грамів
7 $
500 ... 1000 грамів
10 $
1000 ... 2000 грамів
15 $


Як оплатити замовлення?

Ви можете оплатити замовлення будь-яким зручним способом - онлайн-оплата картою на сайті, Swift-переклад, переклад Western Union, переказ коштів на карту. Якщо Вас цікавлять інші способи оплати - зверніться до наших менеджерів.

Ну що, за покупками? :)


97% наших клієнтів залишилися задоволені!