array(1) { ["_route_"]=> string(52) "ua/parafinoterapiya-ua/parafin-dlya-parafinoterapiyi" }

Парафін для парафінотерапії

Косметичний парафін - корисний і поживний матеріал для краси нігтів

Саме парафін косметичний є не тільки важливою складовою, але запорукою правильного і корисного проведення парафінотерапії для шкіри рук і ніг. Даний парафін - це не матеріал, який виходить в результаті плавлення звичайної свічки, мова йде про особливе засобі, що використовується в косметичних цілях.

Парафін для парафінотерапії є чарівний продукт, що володіє неймовірними якостями, що отримується шляхом багаторазового очищення і позбавлення від різноманітних хімічних речовин, барвників та інших добавок. Щоб надати воску вітамінно-лікувальних властивостей, виробники насичують його різними маслами, медовими або фруктовими витяжками і іншими активними елементами. В результаті виконання процедур з таким парафіном шкіра стає неймовірно м'якою, підтягнутою і зволоженою.

Для того, щоб доповнити і посилити ефект парафінотерапії, необхідно використовувати спеціальні креми і живильні засоби. Вони допоможуть очистити шкіру, стимулювати процес обміну і регенерацію клітин, виконають зволожуючу і відновлює функцію, додадуть пружності шкірного покриву і захистять від негативного впливу оточуючих факторів.

Парафін для рук і його різновиди

Купити парафін може кожен, і використовувати його як в професійних цілях, так і в домашніх умовах. Найчастіше, його можна зустріти в аптеці або магазині, який спеціалізується на продажу косметичної продукції.

Крім косметичного воску, минулого безліч етапів очищення, для парафінотерапії використовується також рідкий парафін. Багато умільці використовують його в процесі створення домашніх кремів. Особливість рідкого парафіну полягає у володінні чудовими захисними властивостями.

При проведенні процедури, парафін обволікає шкіру рук і створює тепловий вплив, тим самим викликаючи інтенсивне кровообіг до всіх клітин.

Якщо хочете, щоб ваші руки завжди виглядали молодо і підтягнуто, ви можете купити парафін в Україні на онлайн-ресурсі «4Nails». Продукція, представлена в каталозі магазина, визнана у всьому світі, адже проведена найвідомішими торговими марками в сфері косметології. Професійні салони краси можуть вибрати з великого асортименту і купити парафін оптом за гідними цінами.

В цій категорії немає товарів.

97% наших клієнтів залишилися задоволені!