Політика конфіденційності 4NAILS.UA


Ми, інтернет-магазин 4 NAILS. UA, поважаємо права і безпеку клієнтів і відвідувачів нашого сайту. Саме тому ми приділяємо особливу увагу дотриманню політики конфіденційності особистих даних користувачів, які відвідали сайт нашого магазину, які оформили замовлення або заповнили інформаційні форми (реєстрація, оформлення заявки і т.д.)

Правовою підставою для взаємин між інтернет-магазином і користувачем в сфері використання конфіденційної інформації є Закон України «Про захист персональних даних». Користувачі сайту інтернет-магазину 4 NAILS. UA автоматично дають своє однозначну згоду на обробку і подальше використання їх персональних даних.

Які дані ми використовуємо і навіщо?

Інформація про особу користувача (ім'я, по батькові, прізвище, контактний телефон, адреса домашній і електронної пошти, логін і пароль), що вказується при реєстрації або оформлення замовлення, використовується магазином для ідентифікації покупців. Ця інформація також необхідна нам для обробки платежів, реалізації доставки замовлених товарів, забезпечення виконання цивільно-правових і податкових відносин, бухгалтерського обліку.

Сайт також може отримувати дані про користувача від соціальної мережі Facebook. При вході / реєстрації на сайті через соціальну мережу, ми отримуємо деяку особисту інформацію, зазначену користувачем в своєму профілі Facebook (ім'я, стать, адреса електронної пошти тощо) - мета використання цієї інформації описана Вище.

Крім того, дані можуть бути використані для поштових розсилок з повідомленнями про актуальні новинки та акції магазину (користувач має право в будь-який момент відмовитися від проведення розсилки).

Інтернет-магазин використовує дані «cookies» для моніторингу трафіку, відстеження популярності сторінок, підрахунку натискань на сторінках і з іншими статистичними цілями.

При відвідуванні сайту в ході розмови виникла в соціальній мережі, інформація про такий відвідуванні може збиратися системою Facebook. Для отримання повної довідки про цілі і масштабах збору такої інформації, про права користувача і налаштування забезпечення приватності рекомендуємо ознайомитися з політикою конфіденційності Facebook.

Користувачі інтернет-магазину 4 NAILS. UA мають право на зміну цін і видалення своїх конфіденційних даних. Для цього можна скористатися особистою сторінкою або ж звернутися до адміністрації магазину.
97% наших клієнтів залишилися задоволені!