array(1) { ["_route_"]=> string(41) "ua/stemping/plastini-dlya-stempinga-konad" }

Пластини для стемпінга KonadНоворічна пластина для стемпінга MaiSheng-43

Сніжинки, олені, ялинки

40.00 30.00 грн.

Міні пластина для стемпінга Konad Square Image Plate 02

Пластина для стемпінга Konad

150.00 грн.

Міні пластина для стемпінга Konad Square Image Plate 12

Пластина для стемпінга Konad

150.00 грн.

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Пластини для стемпінга KONAD

Прямокутні пластини для стемпінга Конад містять більшу кількість малюнків, ніж круглящіхся трафарети для стемпінга. Найпопулярніші Міні пластини Square Plate Konad мають розмір 14 х 8 см і містять 20 класних ріснуков. З такими пластинами для стемпінга працювати легко і приємно, а велика економія - це ще одна вигода. Оригінальні пластини Konad допоможуть урізноманітнити будь-який манікюр.


У сучасному світі в людині як індивідуальності цінуються не внутрішні пориви і краса духовного світу, а його зовнішність і матеріальне середовище. Це призводить до того, що дівчата і жінки, як представники прекрасної половини суспільства повинні виділяти багато часу для створення свого образу, незалежно від того щоденний він або святковий. Важливим додатковим аспектом привабливої зовнішності крім красивого макіяжу і модного одягу є манікюр. Адже доглянуті руки - мрія кожної дівчини, незалежно від її вікової категорії.

Купити пластини для стемпінга KONAD

Популярним напрямом у розвитку сучасного нейл-арту є стемпинг (в перекладі - нанесення штампів). Ця стандартна і дуже проста процедура дозволяє особинам жіночої статі, не виходячи з дому зробити шикарний дизайн своїх нігтів. Бездоганними плюсами стемпінга є:

• швидкість: не потрібно проводити багато часу в салоні, для того, щоб Вам зробили складні елементи бажаного дизайну ручним розписом;

• ефектність: навколишні навряд чи зможуть відрізнити аматорський манікюр від того, що роблять в дорогих салонах;

• простота: процес нанесення малюнків дозволяє прикрасити нігті будь-яким візерунком;

• широкі можливості: можна змінювати дизайн нігтів частіше, ніж при їх нарощуванні.

При самостійному виконанні стемпінга вам знадобиться лак (бажано двох кольорів і наявність між ними певного контрасту), скребок (потрібен для ліквідації залишків лаку і вирівнювання малюнка), штамп (необхідний для того, щоб переносити зображення з диска на нігтьову поверхню) і пластина з різними принтами. Також при виборі диска з малюнками необхідно враховувати 2 моменти: їх якість (не варто купувати найдешевші, тому що це може вплинути на результат проведеної Вами процедури) і розмір зображення, так як багато принти розраховані лише на частину нігтьової поверхні.

У сучасному просторі нейл-арту найкращим чином зарекомендувала себе фірма-виробник інструментів для стемпінга - KONAD. Вона виготовляє прямокутні сталеві стемпинг пластини Konad з різними видами зображень, які виконані на базі лазерного гравірування. Для міцності використання фірма надає Вашій увазі великі, середні та міні пластини для стемпінга Конад. Вони, в порівнянні з круглими дисками, є більш зручними і вигідними в бюджетному плані, так як не потрібно купувати ще додатковий тримач для диска. Також фірма KONAD представляє тільки оригінальну продукцію, яка може прослужити Вам досить довго. Таким чином, малюнки будуть виходити якісними і ідеально рівними, і навіть найменші штрихи будуть відмінно друкуватися на нігті.

97% наших клієнтів залишилися задоволені!