Трафарет-слайдер NailCrust Adore 381

  • Слайдер для об'ємного дизайну
  • 20.0010.00 грн.

В наявності
  •  При замовленні від 600 гривень і 100% передоплатою - безкоштовна доставка поштою

Детальніше
  •  Забери своє замовлення безкоштовно в одному з 2 пунктів самовивозу

Детальніше
  •  Наші менеджери готові прийняти Ваше замовлення по телефону 7 днів на тиждень

Детальніше
  •  Збирай чеки на 4000 гривень - отримай дисконтну карту -15%

Детальніше

Слайдер-трафарет для об'ємного дизайну - модна новинка 2017 року. Ідеально підходить для дизайну нігтів всім майстрам і любителям манікюру. Використання слайдера Неілкруст дуже просте: Ви просто закріплюєте слайдер за технологією на нігті і робите зверху промальовування гель-фарбою.

Трафарет-слайдер NailCrust Adore

Способів нанесення слайдер дизайнів на гель-лак існує безліч. Ми наведемо лише кілька з них:

Перший спосіб: нанесіть білий гель-лак за стандартною схемою, якщо гель-лак має липкий шар, не закривайте його топом, якщо ж гель-лак без липкого шару нанесіть шар топа. Слайдер-дизайн слід вирізати за формою нігтя, опустити в теплу воду на 5 секунд, промокнути серветкою, після чого відокремити сам дизайн від картонної основи. Перенесіть слайдер на ніготь. Закріпити його можна двома шаром топа. Після чого за трафаретом-слайдеру робиться промальовування гель-фарбою або гель-пастою.

Другий спосіб: Слайдер можна не опускати в воду, а лише покласти на 10 секунд на мокру серветку Кортона стороною вниз. Переносити слайдер можна на не висохлою шар базового покриття, який нанесений на білий гель-лак. Після чого базу сушать в УФ лампі. Закріплюють слайдер так само як і в першому варіанті.

Ще один спосіб полягає в нанесенні безкислотний праймера на білий гель-лак для отримання клейкою основи. Переноситься слайдер на ніготь далі за стандартною схемою і закріплюється.

Ви можете вибрати будь-який зручний для вас спосіб закріплення слайдера або ж поділиться своїм способом з нами. -

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий            Хороший
97% наших клієнтів залишилися задоволені!