Засіб для дезінфекції АХД 2000 експрес 250 мл

  • АХД 2000 експрес
  • 99.00
В наявності
  •  При замовленні від 600 гривень і 100% передоплатою - безкоштовна доставка поштою

Детальніше
  •  Забери своє замовлення безкоштовно в одному з 2 пунктів самовивозу

Детальніше
  •  Наші менеджери готові прийняти Ваше замовлення по телефону 7 днів на тиждень

Детальніше
  •  Збирай чеки на 4000 гривень - отримай дисконтну карту -15%

Детальніше
Шкірний антисептик "АХД-2000-експрес" для обробки рук хірургів, обробки ліктьових згинів донорів, обробки шкіри операційного та ін'єкційного полів пацієнтів; гігієнічної обробки рук персоналу.

Рекомендований для застосування в ЛПУ, в дитячих шкільних та дошкільних установах, на харчових виробництвах, на підприємствах громадського харчування; на хіміко-фармацевтичних, біотехнологічних і парфюмерно-косметичних підприємствах, в установах соціального забезпечення (будинки для людей похилого віку, інвалідів та ін.), на об'єктах комунальних служб (в т.ч. в перукарнях і косметичних салонах), а також для населення в побуті.

Ефективний відносно Гр (+), Гр (-) бактерій, в тому числі збудників внутрішньолікарняних інфекцій, мікобактерій туберкульозу, грибів (включаючи дріжджоподібні гриби роду Кандида), вірусів (гепатити, ВІЛ).

Дезінфікуючий засіб АХД 2000 Експрес в якості діючих речовин містить пропанол-1 (N-пропанол) 40%, пропанол-2 (ізопропанол) 35% і бензалконіумхлорід (алкілдиметилбензиламоній хлорид - група четвертинного-амонієвих сполук (ЧАС)) 0,15%, а також функціональні добавки для догляду за шкірою рук.

призначення:
-для обробки рук хірургів, операційних медичних сестер, акушерок та інших осіб, які беруть участь в проведенні операцій, прийомі пологів, ліктьових згинів донорів, шкіри операційного та ін'єкційного полів пацієнтів лікувально-профілактичних установ (ЛПУ);
-для гігієнічної обробки рук медичного персоналу ЛПУ, медичних працівників дитячих дошкільних і шкільних установ, установ соцзабезпечення (будинки для людей похилого віку, інвалідів), працівників хіміко-фармацевтичних, біотехнологічних і парфюмерно-косметичних підприємств, санаторно-курортних установ, підприємств громадського харчування, об'єктів комунальних служб , в тому числі перукарень, косметичних салонів та інших;
-для гігієнічної обробки шкіри рук і ін'єкційного поля, в тому числі в побуті.

Склад і характеристики: містить пропанол-1 (N-пропанол) 40%, пропанол-2 (ізопропанол) 35% і бензалконіумхлорід (алкілдиметилбензиламоній хлорид - група четвертинного-амонієвих сполук (ЧАС)) 0,15% в якості діючих речовин, а також функціональні добавки для догляду за шкірою рук.

Властивості: готовий до застосування розчин у вигляді прозорої безбарвної рідини з характерним запахом викликає загибель грам позитивних та грам бактерій, в тому числі збудників внутрішньолікарняних інфекцій, мікобактерій туберкульозу, грибів, включаючи дріжджоподібні гриби роду Кандида.

застосування:
гігієнічних обробка рук: на кисті рук наносять 3 мл. засоби і втирають в шкіру протягом 15 секунд.
-Обробка рук хірургів: перед застосуванням засобу кисті рук та передпліч попередньо ретельно миють теплою проточною водою і милом протягом 2 хвилин, після чого їх висушують стерильною марлевою серветкою. Потім на кисті рук наносять засіб двічі по 5 мл. і втирають його в шкіру рук і передпліч (підтримуючи руки у вологому стані) протягом 1 хвилини. Загальний час обробки складає - 2 хвилини.
-Обробка ін'єкційного поля: шкіру протирають стерильним ватним тампоном, рясно змоченим засобом, або зрошують в місці ін'єкції до повного зволоження. Час витримки після закінчення обробки - 20 секунд.

Умови зберігання: зберігати в упакованому вигляді, в критих сухих вентильованих складських приміщеннях, в місцях, захищених від вологи і сонячних променів, подалі від нагрівальних приладів і відкритого вогню при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С, окремо від ліків, в місцях, недоступних дітям.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий            Хороший
Старт-набір для покриття гель лаком Adore "Лайт"

Старт-набір для покриття гель лаком Adore "Лайт"

Старт-набор гель-лаков с 1 цветом в комплекте

405,00 грн.

Старт-набір для покриття гель лаком Adore "Преміум"

Старт-набір для покриття гель лаком Adore "Преміум"

Старт-набор гель-лаков с 5 цветами в комплекте

842,00 грн.

Старт-набір для покриття гель лаком Adore "Профі"

Старт-набір для покриття гель лаком Adore "Профі"

Старт-набор гель-лаков с 3 цветами в комплекте

666,00 грн.

97% наших клієнтів залишилися задоволені!